ZŠ DĚTSKÁ

plavec hokejista ctenar

Přehled mimoškolních aktivit ve školním roce 2018 / 2019

Karate Určeno pro:
Den konání:
Čas konání:
Vyučující:
1. stupeň
pondělí
16:00 - 17:00
Karate Tygr
AJ Určeno pro:
Den konání:
Čas konání:
Vyučující:
1. ročník
pondělí
11:50 - 12:35
Hello
Dílny Určeno pro:
Den konání:
Čas konání:
Vyučující:
2. stupeň
pondělí
14:00 - 15:00
J. Kvita
AJ Určeno pro:
Den konání:
Čas konání:
Vyučující:
2. ročník
pondělí
12:45 - 13:30
Hello
Dance for People Určeno pro:
Den konání:
Čas konání:
Vyučující:
1. stupeň
pondělí
14:00 - 15:00
Psaní všemi 10 Určeno pro:
Den konání:
Čas konání:
Vyučující:
2. stupeň
pondělí
13:45 - 14:30
T. Kalus
Hodina pohybu navíc Určeno pro:
Den konání:
Čas konání:
Vyučující:
1. ročník
úterý
13:30 - 14:15
P .Rekšák
Hodina pohybu navíc Určeno pro:
Den konání:
Čas konání:
Vyučující:
2. ročník
úterý
14:15 - 15:30
P. Rekšák
Cvičení z M Určeno pro:
Den konání:
Čas konání:
Vyučující:
9. ročník
úterý
14:00 - 14:45
J. Keclík
Karate Určeno pro:
Den konání:
Čas konání:
Vyučující:
1. stupeň
středa
16:00 - 17:00
Karate Tygr
Keramika Určeno pro:
Den konání:
Čas konání:
Vyučující:
3.-8. r.
středa
14:00 - 15:00
K. Huvarová
Pěvecký sbor Určeno pro:
Den konání:
Čas konání:
Vyučující:
3.-9. r.
středa
14:00 - 14:45
M. Myška
Sportovní aktivity Určeno pro:
Den konání:
Čas konání:
Vyučující:
2. stupeň
středa
14:00 - 14:45
P. Trojan
Divadlní příprava Určeno pro:
Den konání:
Čas konání:
Vyučující:
6.-9. r.
středa
14:00 - 14:45
R. Oravová
Výtvarné dílny Určeno pro:
Den konání:
Čas konání:
Vyučující:
1.-4. r.
středa
14:00 - 15:00
J. Kučerová
Cvičení z ČJ Určeno pro:
Den konání:
Čas konání:
Vyučující:
9. ročník
středa
14:00 - 14:45
I. Místecká
Knihovna Určeno pro:
Den konání:
Čas konání:
Vyučující:
1. stupeň
středa
12:30 - 13:30
P. Kempová
Vědecké pokusy Určeno pro:
Den konání:
Čas konání:
Vyučující:
1. stupeň
středa
13:30 - 14:15
Hejda
Keramika Určeno pro:
Den konání:
Čas konání:
Vyučující:
1.-2. r.
čtvrtek
14:00 - 14:45
R. Mižičová
Házená dívky Určeno pro:
Den konání:
Čas konání:
Vyučující:
1.-4. r.
čtvrtek
14:45 - 16:00
P. Rekšák
AJ Určeno pro:
Den konání:
Čas konání:
Vyučující:
1. ročník
čtvrtek
11:50 - 12:35
Hello
AJ Určeno pro:
Den konání:
Čas konání:
Vyučující:
2. ročník
čtvrtek
12:45 - 13:30
Hello
AJ Určeno pro:
Den konání:
Čas konání:
Vyučující:
3. ročník
čtvrtek
13:45 - 14:45
Hello
Vědátoři Určeno pro:
Den konání:
Čas konání:
Vyučující:
2. stupeň
čtvrtek
14:00 - 15:30
Š.Hořáková L.Davidík
Cvičení z ČJ Určeno pro:
Den konání:
Čas konání:
Vyučující:
9. ročník
čtvrtek
14:00 - 14:45
I. Místecká
AJ Určeno pro:
Den konání:
Čas konání:
Vyučující:
1. ročník
čtvrtek
11:50 - 12:35
Hello
Psaní všemi 10 Určeno pro:
Den konání:
Čas konání:
Vyučující:
3. -5. r.
pátek
13:45 - 14:30
J. Radostová

Rodičům:

Bakaláři - Přístup do školního systému průběžné klasifikace žáků:
vstup

Nepřehlédněte:

Copyright © 2009 Základní škola, Ostrava-Poruba, Dětská 915, příspěvková organizace