učebna jazykůNa škole je zařízeno několik specializovaných učeben, do kterých žáci přecházejí na výuku různých předmětů. Patří sem dvě jazykové učebny, které jsou zařízeny pro menší skupiny žáků a vyučují se zde cizí jazyky.

Dále pak speciální učebna pro fyziku a chemii, která je uzpůsobena pro předvádění učebna fyzikyfyzikálních a chemických pokusů. Učebna přírodopisu je vybavena nově interaktivní tabulí a jsou zde umístěny přírodopisné sbírky pro praktické ukázky v hodinách.

učebna přírodopisu

Na zeměpis a dějepis přecházejí žáci do zeměpisné učebny, kde je při výuce také využívaná interaktivní tabule a v nedávné době byla ke stropu učebny instalována nafukovací Sluneční soustava.

Informatika se vyučuje v učebně výpočetní techniky, ve které má každý žák třídy učebna informatikyk dispozici svůj počítač. V učebně je instalován dataprojektor a bílá keramická tabule. učebna zeměpisuV této učebně dochází pravidelně k obměně výpočetní techniky tak, aby zařízení nebylo zastaralé.

K dalším specializovaným učebnám patří učebna výtvarné výchovy a učebna dílen.